ośrodki wypoczynkowe

pensjonaty | ośrodek wypoczynkowy pod lipami

ośrodki wczasowe

ośrodek wypoczynkowy pod lipami

 

Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

wypoczynek wędkowanie mazury las jezioro

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami

woj.: Warmińsko-mazurskie
kraina.: - Pojezierze Mazurskie
powiat: działdowski
gmina: Lidzbark
miejscowość: Lidzbark
link do strony: Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami
Twój notes:

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami usytuowany jest na obrzeżach miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo - zachodniej części województwa warmińsko - mazurskiego. Zlokalizowany częściowo w lesie na skraju parku krajobrazowego w odległości 50 m od jeziora Lidzbarskiego oraz nowoczesnej plaży miejskiej, przy której rozpoczyna się jeden ze szlaków turystycznych rzeki Wel.

Zakwaterowanie Obiekt zajmuje powierzchnię 3,5 ha, jest oświetlony, ogrodzony, strzeżony oraz posiada duży parking dla samochodów osobowych i autokarów. Dysponuje 450 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie. Zakwaterowanie w budynkach hotelowych, pokoje 2 – 4 osobowe z łazienkami i TV, domkach campingowych 2 - 4 osobowych.
Rekreacja Do dyspozycji gości wypoczywających w Ośrodku oddajemy: miejsce do rozpalania ognisk i grillowania, boiska sportowe do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, świetlice ze stołami do tenisa wraz ze sprzętem sportowym, salę multimedialną. W odległości 500 m od Ośrodka znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów turystycznych.
W roku 2011 Ośrodek dokonał zakupu nowego sprzętu do organizaji aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży. Na wyposażeniu Ośrodka znajdują się teraz: quady, kula zorbing, rowery turystyczne, markery i maski do paintballa, kije do Nordic Walkingu.
Gastronomia W naszej restauracji serwujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz spełniamy indywidualne życzenia gości.
Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, stypy do dwustu osób.
Infrastruktura szkoleniowa Posiadamy trzy wielofunkcyjne, klimatyzowane sale szkoleniowe, wraz z niezbędnym wyposażeniem do organizacji szkoleń
Organizujemy: Wczasy, pobyty weekendowe, imprezy integracyjne dla firm, kolonie, zielone szkoły, imprezy okolicznościowe, wesela do 200 osób.


  Oferty specjalne  
sylwester
zielone szkoły
weekend majowy

  Usługi gastronomiczne  
Gastronomia W naszej restauracji serwujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz spełniamy indywidualne życzenia gości.

  Wyposażenie pokoi  
Łazienka w pokoju
SAT
TV

  Mówimy w języku  
rosyjskim
angielskim

  Dostępność  
Sezonowy

  Ceny  
Cena od zł: 30

   powrót do listy    


tanie domki letniskowe

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: